Opinie

W trosce o Twoje zdrowie, staramy się utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług!

Dlatego właśnie wasza opinia jest tak ważna. To dzięki niej stale możemy dbać o zachowanie wysokiego standardu naszej pracy. Wystawiając nam opinię pomagasz także innym podjąć decyzję o wyborze naszych usług.

testimonial icon
Wiktoria B.

Polecam placówkę każdemu, kto potrzebuje pomocy. Profesjonalne podejście do problemu, tj. omówienie leczenia i przeprowadzenie wywiadu, a następnie terapia. Jestem ogromnie zadowolona, bo dzięki ich wsparciu wychodzę na prostą!

testimonial icon
Natalia K.

Znalazłam się w najgorszym momencie w moim życiu - straciłam pracę i miałam wrażenie, że tracę kontrolę nad innymi aspektami. Nie ukrywam, że nieco się załamałam - tutejsi specjaliści pomogli mi jednak uporać się z moimi problemami, za co chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować 🙂

testimonial icon
Patrycja S.

Dziś mamy bardzo trudne i specyficzne czasy. Pomoc psychoterapeuty okazała się dla mnie niezbędna, gdy znalazłam się w niełatwej sytuacji po rozwodzie. Moje życie prywatne wisiało na włosku, w pracy musiałam mimo wszystko być dyspozycyjna w 100% i potrzebowałam miejsca, gdzie będę mogła bez obaw poopowiadać o tym co mnie trapi i zasięgnąć rady. Te spotkania były dla mnie prawdziwym wybawieniem. Polecam innym, którzy przeżywają jakiekolwiek trudności i nie chcą być z tym sami!

testimonial icon
Anna K.

Specjaliści z najwyższej półki. Diagnoza psychologiczna postawiona szybko i skutecznie. Fachowe podejście do pacjenta oraz wyrozumiały personel. Warto skorzystać, gdy coś w życiu Nas dręczy.

testimonial icon
Piotr M.

Bardzo się cieszę, że trafiłem do tego miejsca. Wychowanie nastolatki nie jest prostym zadaniem, szczególnie gdy jest się samotnym ojcem, a ona zaczyna przechodzić bunt. Na szczęście powoli udaje nam się dojść do porozumienia.

testimonial icon
Bogdan G.

Warszawska Pracownia pomogła mi walczyć z alkoholizmem. Spora w tym zasługa pani Żanety, która włożyła wiele wysiłku w to, bym zdał sobie sprawę, gdzie znajduje się przyczyna mojej choroby. Od pół roku jestem „czysty” i nie zamierzam tego stanu zmieniać.

testimonial icon
Katarzyna K.

Bardzo duża empatia lekarza. Wszystko w najlepszym porządku. Umawiałam się na godzinę. Zero czekania czy opóźnień. Tak powinno być w każdej placówce medycznej.

testimonial icon
Krzysztof Z.

Korzystałem z terapii przez Skype, bo taką mam pracę - raz jestem tu, a raz gdzie indziej. Myślałem że to nie wypali na odległość, ale chciałem spróbować. Mam stresujący zawód. Pomagają mi takie rozmowy. Teraz na wszystko inaczej patrzę. Mam dystans do niektórych spraw. Jeśli ktoś ma podobne problemy, to polecam.

testimonial icon
Justyna K.

Duży plus za możliwość rejestracji online przez całą dobę. Jest tam świetny zespół specjalistów. Ogólnie bardzo miło i sympatycznie. Polecam. Warto się umówić na wizytę 🙂

testimonial icon
Julita D.

Super, że jesteście! Dopiero u Was moja mama uzyskała profesjonalną pomoc psychiatry. Powoli wychodzi z depresji. Lubi lekarza prowadzącego i chętnie chodzi na wizyty, a to jest ogromny plus!

testimonial icon
Marcin N.

Trafiłem do pracowni z silną depresją (moja żona zmarła w skutek wypadku samochodowego). Nie cieszyło mnie zupełnie nic… Myślałem, że nie ma dla mnie ratunku, bo w moim przypadku czas nie leczył żadnych ran, wegetowałem… Zdecydowałem się coś z tym zrobić, wiedziałem, że tak żyć nie można. Zgłosiłem się do poradni i udzielono mi tu fachowej pomocy. Dziękuję.

testimonial icon
Izabela J.

Do pracowni z mężem zgłosiliśmy się na terapię par, tak naprawdę małżeństwo wisiało już na włosku i tutaj nam pomogli. Jestem im bardzo wdzięczna i polecam!

testimonial icon
Piotr M.

Szukałem ostatnio psychologów, aby pomóc mojemu synowi rozwiązać jego problemy. Wybrałem poradnię Warszawskiej Pracowni Psychoterapii i muszę szczerze polecić. Naprawdę wysoka jakość świadczonych usług. Już po kilku wizytach stan psychiczny syna poprawił się.

testimonial icon
Marcin W.

Pani Żaneta jest świetną specjalistką. Ja szczególnie doceniam swobodną atmosferę na sesjach terapeutycznych, która znacznie ułatwia szczerą rozmowę o aktualnych problemach. Już po zaledwie kilku spotkaniach dostrzegłem znaczącą poprawę samopoczucia. Szczerze polecam.

testimonial icon
Ewa F.

Tuż po porodzie popadłam w depresję poporodową. Nic nie sprawiało mi radości. Nic nie wywoływało na mojej twarzy uśmiechu. Mój mąż stwierdził, że powinnam coś z tym zrobić i zapisał mnie na wizytę do psychoterapeuty. Teraz, po kilku sesjach wszystko powoli wraca do normy, za co bardzo Wam dziękuję!

testimonial icon
Mariusz B.

Skorzystałem z polecenia znajomych, warto było. Psychiatra spokojnie że mną porozmawiał, miał czas. Potem omówił problem używając ludzkiego języka. Przedstawił różne opcje leczenia, zapytał o moje oczekiwania. W następnych tygodniach stopniowa poprawa. Szkoda, że wcześniej trochę się za długo męczyłem. Ale teraz jest ok 🙂

testimonial icon
Kamil Ł.

Korzystałem z terapii już dwa razy. Po pierwszej terapii ukojenie przyszło naprawdę błyskawicznie i to mnie zgubiło. Bo pomyślałem, że skoro już jest dobrze to nie muszę jej kontynuować. I to była jedna z gorszych decyzji jakie mogłem podjąć ponieważ mój problem powrócił ze zdwojoną siłą. Zwróciłem się po pomoc jeszcze raz. I zostałem uświadomiony dlaczego tak ważne jest aby przejść terapię od początku do końca bez przerywania w środku. Bo jedną z ważniejszych części spotkać jest utrwalenie tego czego się nauczyliśmy na terapii i świadomość jak postępować w sytuacjach kiedy się wahamy w którą stronę pójść. Dla mnie najlepsze miejsce do jakiego mogłem trafić!

testimonial icon
Jolanta K.

Żyjemy w czasach, gdy zdecydowana większość społeczeństwa wymaga wsparcia psychologicznego, tylko nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Odkąd zdecydowałam się na terapię czuję się zdecydowanie lepiej. Ogromna w tym zasługa tutejszych psychologów, których wyróżnia profesjonalne podejście do pacjentów i umiejętność słuchania.

testimonial icon
Tomasz S.

Miejsce w którym można otrzymać pomoc w bardzo szerokim zakresie. Ja zgłosiłem się z problemami osobistymi z moją partnerką. Uzyskaliśmy taką pomoc jakiej oczekiwaliśmy. Konkretnie i rzeczowo. Polecam w razie potrzeby.

testimonial icon
Marzena Z.

Z pełną odpowiedzialnością, możemy polecić tę poradnię jako jedną z najlepszych. O wcześniejszych doświadczeniach nie będę się rozpisywała. Tutaj podołaliśmy i to wszyscy bo sytuacja, która dotyczyła naszego dziecka przeniosła się i na nas. Wymagało to również sporo pracy z naszej strony i jak się okazało również i my wymagaliśmy pomocy, choć na początku wydawało się nam iż zupełnie jej nie potrzebujemy. Rodzina to jest jednak rodzina, czyli całość. Dopiero jak to pojęliśmy i zaczęliśmy wszyscy pracować to skok efektów był bardzo szybki. Problem dotyczył anoreksji dziecka ale sama anoreksja była jedynie objawem innych problemów. Musieliśmy to przejść i o tym pisać nie będę. Jedynie mogę powiedzieć, że nie warto bagatelizować wydawało by się błahych problemów i warto z nimi działać jak najszybciej. Problemu nie rozwiążemy z dnia na dzień ale rozwiążemy na pewno tutaj…

testimonial icon
Agnieszka M.

Gdyby nie pracownia, moje małżeństwo rozpadłoby się. Ślicznie dziękujemy terapeutce, która pomogła nam zrozumieć swoje potrzeby i pokochać się na nowo.

testimonial icon
Mateusz N.

Duży plus za to, że mają ludzkie podejście do pacjentów. Nie ma tu przedmiotowego traktowania i “odhaczania” leczenia. Wiedzą jak zadbać tak o zdrowie, jak i o komfort podczas terapii. Dla mnie miało to duże znaczenie, bo bałem się, że będę “numerkiem” jak to niestety często bywa w służbie zdrowia.

testimonial icon
Nina K.

Od razu widać, że Pani Żaneta jest psychoterapeutką z powołania. W życiu nie poznałam tak miłej i życzliwej osoby. Nie mogę wypowiedzieć się o pozostałych osobach, ale jeśli są choć trochę tak profesjonalni, jak Pani Żaneta, to całe miejsce w pełni zasługuje na 5 gwiazdek!

testimonial icon
Stanisław D.

Nie będę się rozpisywał dlaczego tutaj trafiłam i z jakich powodów ale powiem tylko jedno, że jeżeli potrzebujesz pomocy, to jest to najlepszy adres jaki można znaleźć na mapie

testimonial icon
Adrianna L.

Miałam silną depresję, z którą nie potrafiłam sobie poradzić. Gdy trafiłam do tej poradni już po kilku spotkaniach czułam się na tyle dobrze, aby z powrotem wrócić do pracy. Dziękuję!

testimonial icon
Halina K.

Bardzo się cieszę, że w końcu udało nam się dojść do porozumienia z mężem. Od dłuższego czasu nasze relacje nie wyglądały najlepiej. Zbyt dużo żalu właściwie nie wiadomo o co było między nami. Zdecydowaliśmy, że sami raczej nie damy sobie z tym rady i postanowiliśmy poszukać pomocy u specjalistów. Wiadomo, że są to tematy ciężkie i nie każdemu łatwo przychodzi przy obcej osobie otwarcie się na 100% i opowiadanie o swoich problemach. Poszliśmy na pierwsze spotkanie. Przebiegło w przyjaznej atmosferze. Wpierw pani psycholog wysłuchała jednej strony potem drugiej. Każdego na osobności co pomogło powiedzieć wszystko co na duszy leży. Na kolejnym spotkaniu przyszedł czas na wspólną rozmowę. I nagle okazało się, że pani psycholog świetnie znalazła nic porozumienia, która nas mocno łączy. Wykorzystała to później kilka razy. Szczegółów terapii nie chcę opisywać. Ale chciała bym polecić taki rodzaj pewnej mediacji w parach. Jest to świetne rozwiązanie jeżeli nie potrafimy dojść ze sobą do porozumienia od dłuższego czasu. Z terapii jestem bardzo zadowolona. Mimo, że trwała długo bardzo mocno mnie uświadomiła jak głęboki dotknął nas problem. Cieszę się, że pani psycholog umiała nam pomóc. Polecam!

testimonial icon
Paulina G.

Poradnię poleciła mi koleżanka, która również korzystała z ich wsparcia. Ja też się nie zawiodłam. Po rozwodzie potrzebowałam kogoś, kto pomoże mi poukładać wszystko na nowo i odzyskać wiarę w siebie. I właśnie w Pracowni znalazłam takich ludzi. Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia i porady.

testimonial icon
Monika O.

Zespół ludzi z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie bagatelizują problemów, a starają się znaleźć ich źródło i faktycznie pomóc. Empatyczni, wyrozumiali, dyskretni. Polecam serdecznie, bo trudno dziś o dobrego psychologa.

testimonial icon
Łukasz N.

Świetne miejsce ze świetnymi lekarzami, którzy naprawdę wykazują chęć pomocy osobom które tego potrzebują. Dla mnie miejsce numer jeden dla moich problemów 😉 Aktualnie jest to moje drugie spotkanie tutaj ale już jestem super zadowolony. Takie podejścia do pacjenta właśnie szukałem. polecam!

testimonial icon
Anna K.

Miejsce gdzie wspólnie z mężem uczęszczaliśmy na spotkania mediacyjne. Polecam taką formę rozwiązywania nieporozumień. Czasami wbrew obiegowym opiniom potrzeba w takich sytuacjach osób trzecich... Polecam!

testimonial icon
Grzegorz L.

Jestem pod ogromnym wrażeniem terapii, którą przeszedłem w tym ośrodku! Czułem się zaopiekowany i wiedziałem, że jestem w dobrych rękach. W końcu mogę cieszyć się życiem i uporządkowałem swój chaos w głowie.

testimonial icon
Aleksander P.

Potrzebowałem pomocy ponieważ nie radziłem sobie z ilością problemów które nawarstwiały się w mojej głowie od wielu lat. Przyszedł taki moment, że musiałem skorzystać z pomocy specjalistów ponieważ w przeciwnym wypadku mogło by się to źle skończyć. Po przybyciu na miejsce i po pierwszej rozmowie od razu rozjaśnił mi się umysł. Zrobiło mi się o wiele lepiej, że w końcu mogłem z kimś porozmawiać, z kimś kto mnie wysłuchał, a potem prowadziliśmy rozmowę która była dla mnie niesamowicie przyjemna i pomogła mi w nowym spojrzeniu na życie...

testimonial icon
Adam W.

Jestem zadowolony z terapii. Bardzo mi pomogli uporać się z moimi problemami które nie dawały mi spokoju od dłuższego czasu. Nie bardzo chcę się uzewnętrzniać o co chodziło konkretnie ale mogę tylko nadmienić, że sytuacja zawodowa w której się znalazłem zmusiła mnie w pewnym momencie do konieczności podjęcia pewnych decyzji. Nie byłem w stanie poradzić sobie z tym co jest dla mnie ważniejsze - praca czy rodzina? Ale co ciekawe dzięki spotkaniom terapeutycznym udało mi się pogodzić te dwie rzeczy które burzliwie siedziały mi w głowie. Nagle po kilku spotkaniach okazało się, że pracy wcale nie trzeba przynosić do domu. Dom to jest nasza strefa spokoju, wypoczynku i relaksu. Miejsce gdzie spędzamy czas z rodziną a nie ludźmi z pracy. Warto to sobie uświadomić zanim będzie za późno.

testimonial icon
Joanna M.

Gdy zmarła moja siostra, było mi bardzo ciężko... Nie potrafiłam sobie poradzić z jej brakiem, byłam cieniem samej siebie. Wiedziałam, że dłużej tak funkcjonować nie mogę i wybrałam się do tej poradni. Tutaj, po szczerej rozmowie z psychologiem, zrobiło mi się o niebo lepiej. Wciąż mi jej brakuje, ale zaakceptowałam to i idę z podniesioną głową do przodu.

testimonial icon
Maria W.

Po wielu nieudanych poszukiwaniach właściwego terapeuty tutaj w końcu znalazłam pomoc. Po pierwszej wizycie wiedziałem, że tutaj są mi w stanie pomóc. Pełen profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i zaangażowanie. Polecam!

testimonial icon
Magdalena D.

Szczerze polecam. Skończyłam terapię jakiś czas temu i niezmiernie cieszę się, że trafiłam akurat na taką świetną pomoc. Terapeuta pomógł mi zrozumieć, co właściwie się ze mną dzieje i wypracować sposoby, dzięki którym żyje mi się dużo łatwiej.

testimonial icon
Karolina B.

Mam depresję… Leczyłem się na NFZ, ale odstępy między wizytami były bardzo duże – w Warszawskiej Pracowni Psychoterapii zajęto się mną kompletnie. Nie ma problemów z terminami, psychiatrzy mają świetne podejście do pacjenta. Jestem po kilku wizytach i czuję się o wiele lepiej niż po półrocznej terapii na NFZ.

testimonial icon
Agata W.

Jestem bardzo zadowolona z tej poradni. Cały zespół był bardzo profesjonalny i stwarzał miłą atmosferę. Szczególnie chciałam podziękować pani Żanecie Wyrwisz, bo ona mnie prowadziła. Szybko pomogła mi się uporać z problemami, miałam depresję poporodową. Dzięki fachowej pomocy mogę się znowu cieszyć życiem i macierzyństwem.

testimonial icon
Ewa F.

Świetne miejsce, trafiłam tutaj przez przypadek, ale decyzja na rozpoczęcie tu terapii była najlepsza jaką mogłam podjąć. Dostałam ogromne wsparcie, zaangażowanie i zrozumienie. Polecam każdemu.

testimonial icon
Anita D.

Pełen profesjonalizm że strony personelu, sympatyczna atmosfera i miłe podejście do pacjenta w 100% polecam.

testimonial icon
Grażyna S.

Sesje terapeutyczne naprawdę skuteczne, a przy okazji są prowadzone w miłej wręcz kameralnej atmosferze budującej zaufanie. To wszystko sprawia, że nie wiesz kiedy czas już minął i tylko czekasz na następną sesje. Co prawda lepiej jest umówić się od razu na całą serię spotkań, bo z terminami bywa bardzo różnie i czasem trzeba trochę poczekać. No ale to o czymś świadczy tym bardzie, że będący tu terapeuci są mocno rozchwytywani. Zdecydowanie warto!

testimonial icon
Paweł B.

Co prawda wystawiam opinię jakiś czas po swojej ostatniej wizycie, ale myślę, że niewiele się tu zmieniło od tamtej pory. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego, że zdecydowałem się na pomoc ze strony pracujących tu specjalistów. Odkąd zakończył się cały proces terapii jestem spokojniejszy, szczęśliwszy i w ogóle bardziej zadowolony z życia. Dużym plusem było dla mnie to, że nikt mnie tu nie oceniał, ani nie próbował na siłę zmieniać. Stopniowo, powoli sprawiali, że sam zaczynałem zauważać błędy i swoje negatywne zachowania i cechy. Wszystko odbyło się na tyle bezinwazyjnie, że zanim się obejrzałem - byłem nowym człowiekiem. To tylko pokazuje, że są prawdziwymi profesjonalistami. Zwłaszcza, że efekty ich pracy utrzymują się w mojej głowie do tej pory i nie była to 5-minutowa zmiana nastawienia. Naprawdę godni polecenia każdemu, kto chce coś w sobie zmienić!

testimonial icon
Mariusz S.

Otrzymaliśmy tutaj z żoną bardzo fachową pomoc. Ponieważ powoli traciliśmy kontakt z córką która zaczęła się od nas stopniowo oddalać postanowiliśmy działać. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że pomoc specjalistów w tej dziedzinie będzie niezbędna. W WPP znaleźliśmy odpowiedniego specjalistę, który podjął się czegoś w rodzaju mediacji między rodzinnej. Zaczęliśmy bywać tutaj regularnie. Wpierw sami. Trochę mnie to zdziwiło na początku, że mamy przyjechać tylko we dwójkę bez córki ponieważ to raczej z nią mieliśmy problem, a nie między nami. Ale okazało się, że zanim będzie mógł nam pomóc musi wpierw nas poznać, zdefiniować nasze problemu które mamy wobec córki. Potem przyszła pora na sesję Leny sam na sam. Trwało to bardzo długo. Ale jak tylko wyszła z pokoju jej twarz jak by się zmieniła. Miałem wrażenie, że coś z siebie wyrzuciła i jest jej o wiele lżej. Następnym etapem były sesje wspólne. Całą czwórką rozmawialiśmy o wszystkim. Co było, jest i co może nas spotkać, a co możemy stracić jeżeli będziemy nadal tak postępować. Oczywiście szczegółów tego spotkania nie będę przedstawiał publicznie ale proszę mi wierzyć na słowo, że po kilku wspólnych sesjach nasze relacje uległy tak radykalnemu poprawieniu, że do dzisiaj jestem pod wrażeniem. Dlatego polecam taki rodzaj pomocy każdemu kto ma podobne problemu. Takie spotkania naprawdę działają!

testimonial icon
Bożena W.

Cierpliwi i bardzo profesjonalni ludzie, którzy doskonale wiedzą, jak pomóc drugiemu człowiekowi. Od pierwszego kontaktu widać, że to, co robią nie jest tylko ich pracą, ale też powołaniem. Dzięki temu robią, co mogą, żeby efekty ich pracy były możliwie najlepsze, a to się ceni.

testimonial icon
Ewelina L.

Miejsce które zostanie w pamięci na długo. Na długo dlatego ponieważ to właśnie tutaj udało mi się poradzić w końcu z problemami po rozpadzie rodziny. Czasami w życiu bywa tak, że nie wszystko układa się jak byśmy tego sobie życzyli i musimy stawić czoła przeciwnościom losu na które nie koniecznie jesteśmy aktualnie przygotowani. W moim przypadku odejście bliskiej osoby postawiło mnie w dziwnej sytuacji. Niby wszystko było w porządku i takie jest życie i wydawało by się, że jesteśmy na to przygotowani jednak jak przychodzi ten moment i nie mamy odpowiednio mocnej psychiki to taka sytuacja może nas doprowadzić na skraj wyczerpania emocjonalnego. I nie ma tutaj znaczenia jak twardym i silnym jest się człowiekiem z zewnątrz. Pewnych zachować wewnętrznych nie jesteśmy w stanie opanować sami i musimy zgłosić się po pomoc do specjalisty. Właśnie z takim problemem pojawiłam się w tym miejscu. Na pierwszych dwóch spotkaniach musiałam bardzo dokładnie opisać swój problem. I dobrze radzę każdej osobie która zdecyduje się na terapię na pełne otwarcie się przed terapeutą bo tylko wspólne działania na każdej płaszczyźnie przyniosą efekt. Niestety jeżeli nasz problem tak jak mój jest wielopłaszczyznowy to nie spodziewajmy się efektu od razu. Taka terapia może zająć i kilka miesięcy. Jednak należy pamiętać, że im szybciej ją zaczniemy tym szybciej uporamy się z naszymi problemami i wszystko wróci do normy!

testimonial icon
Katarzyna G.

Rzetelni, dyskretni i mega kompetentni. Nie podchodzą do problemu wg schematu - zawsze można liczyć na indywidualną analizę i wsparcie. Jestem bardzo zadowolona z usług. Także mogę tylko polecić.