Magdalena Leo

Magdalena Leo

  • Specjalista: Psycholog, Psychoterapeuta
  • Doświadczenie: > 5 lat
  • Lokalizacja: ul. Warecka 8/84, Warszawa
  • Email: rejestracja@wpp.waw.pl
  • Telefon: 734 000 521

MAGDALENA LEO

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA.

Prowadzi indywidualną i grupową psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu pacjentów ambulatoryjnie jak i w lecznictwie szpitalnym. Specjalizuje się w terapii osób z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, depresyjnymi, zaburzeniami osobowości oraz odżywiania. W rozumieniu trudności zgłaszających się osób korzysta z koncepcji psychoanalityczno – psychodynamicznych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Pracuje w oparciu o najwyższe standardy etyki psychoterapeuty.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS (specjalność: psychologia kształtowania i zmiany zachowania). Uczestniczka 4-letniego całościowego podyplomowego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” (IAGR), akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskiego Towarzystwo Psychiatryczne. Stale podnosi swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.  Współtworzy cykl warsztatów rozwoju zawodowego i osobistego dla kobiet. Dodatkowo zaangażowana w organizację corocznych konferencji naukowych Instytutu „Rasztów”. Przez wiele lat  była związana z międzynarodowym środowiskiem biznesowym zajmując wysokie stanowiska menedżerskie. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego w Tarczynie, Klinice Psychiatrycznej „Psychomedic” w Warszawie, stacjonarnym ośrodku leczenia zaburzeń osobowości, depresji oraz zaburzeń odżywiania „Gedeon Medica” w Konstancinie, a także na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Obecnie związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadzi psychoterapię grupową i indywidualną osób dorosłych.

CHARAKTER PRACY

W Warszawskiej Pracowni Psychoterapii prowadzi psychodynamiczną psychoterapię indywidualną oraz terapię grupową dla osób dorosłych, również w języku francuskim. Pomaga osobom zmagającymi się z depresją oraz różnymi zaburzeniami psychicznymi m.in. lękowymi, nastroju, osobowości, odżywiania (bulimia, anoreksja), psychosomatycznymi. Zajmuje się problematyką dotyczącą relacji, niskiej samooceny, doświadczenia traumy, niezadowolenia z życia. Prowadzi długoterminową psychoterapię skoncentrowaną na samopoznaniu, rozwoju i poszukiwaniu wewnętrznego spokoju.