Katarzyna Cieszyńska-Odedina

Katarzyna Cieszyńska-Odedina

  • Specjalista: Psycholog, Psychoterapeuta
  • Doświadczenie: > 10 lat
  • Lokalizacja: ul. Warecka 8/84, Warszawa
  • Email: rejestracja@wpp.waw.pl
  • Telefon: 734 000 521

Katarzyna Cieszyńska-Odedina

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, SOCJOTERAPEUTA, TERAPEUTA ZABURZEŃ SEKSUALNYCH.

Dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny. Posiada kilkuletnie doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne zdobyte na oddziałach psychiatrycznych oraz w placówkach terapeutycznych dla młodzieży i osób dorosłych. Pracuje psychoterapeutycznie z młodzieżą, osobami dorosłymi i parami. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPP). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Psychologii o specjalności klinicznej i seksuologicznej Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Ponadto ukończyła 2-letnie Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, jak również podyplomowe studia z zakresu seksuologii klinicznej. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach dotyczących tematyki pracy psychoterapeutycznej i seksuologicznej.

Doświadczenie kliniczne zdobyła m.in. w Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Brzezickiego w Żurawicy, na Oddziale Dziennym w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej im. prof. Kępińskiego w Jarosławiu, a także na Oddziale Dziennym Rehabilitacyjnym Dzieci i Młodzieży SZPZLO Warszawa-Ochota.

CHARAKTER PRACY

W Warszawskiej Pracowni Psychoterapii prowadzi psychodynamiczną psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz par i małżeństw. W psychoterapii indywidualnej pracuje z osobami doświadczającymi problemów emocjonalnych, nadmiernego stresu i napięcia, trudności w relacjach i w życiu zawodowym. Zajmuję się leczeniem zaburzeń lękowych, depresji, nerwic i zaburzeń osobowości. W terapii zaburzeń seksualnych pracuje z osobami, które doświadczają zaburzeń pożądania i podniecenia, zespołów bólowych, zaburzeń orgazmu, erekcji i innych trudności w obszarze seksualnym.